Galleria

VIDEOMATERIAALIA menneiltä vuosilta löytyy TÄSTÄ LINKISTÄ

FACEBOOK
Motopark 9.9.2012.2012


Djursland 8-9.9.2012

Karlskoga 24-26.8.2012

Linköping 3-5.8.2012

Kemora 29.7.2012

Mo I Rana 5-7.7.2012

Våler Norja 2012

Jurva PM 2012

Treenipäivät Motoparkissa 29-30.4.2012

MP Messut 2012

Kausi 2011

Britticup 2010
Djursland Tanska 18-19.09.2010
Lisää KUVIA Djurslandista , sekä TÄÄLTÄ Alastaro 19.09.2010
Lisää KUVIA Alastarosta ja TÄÄLTÄ Karlskåga Ruotsi 28-29.8.2010
Kemora 1.8.2010
Lisää Kuvia Kemorasta Alastaro 17-18.7.2010
Lisää Kuvia Alstarosta Mo I Rana Norja 2-3.7.2010
Kemora PM 28-30.5.2010
Lisää Kuvia Kemorasta Jurva SM 23.5.2010
Motopark Treenipäivä
Talvi 2010
2009
2008
2007
2006