Galleria

VIDEOMATERIAALIA menneiltä vuosilta löytyy TÄSTÄ LINKISTÄ

FACEBOOK
Motopark 9.9.2012.2012


Djursland 8-9.9.2012
Karlskoga 24-26.8.2012
Linköping 3-5.8.2012
Kemora 29.7.2012
Mo I Rana 5-7.7.2012
Våler Norja 2012
Jurva PM 2012
Treenipäivät Motoparkissa 29-30.4.2012
MP Messut 2012
Kausi 2011
Britticup 2010 Djursland Tanska 18-19.09.2010 Lisää KUVIA Djurslandista , sekä TÄÄLTÄ Alastaro 19.09.2010 Lisää KUVIA Alastarosta ja TÄÄLTÄ Karlskåga Ruotsi 28-29.8.2010 Kemora 1.8.2010 Lisää Kuvia Kemorasta Alastaro 17-18.7.2010 Lisää Kuvia Alstarosta Mo I Rana Norja 2-3.7.2010 Kemora PM 28-30.5.2010 Lisää Kuvia Kemorasta Jurva SM 23.5.2010 Motopark Treenipäivä Talvi 2010 2009 2008 2007 2006